do góry
tel.: +48 720 834 416

Młodszy Web Developer

Poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Młodszy Web Developer.

Wymagania:
- Doświadczenie w programowaniu obiektowym, zwłaszcza wymagane jest doświadczenie w PHP.
- Doświadczenie w IDE.
- Doświadczenie w frameworkach PHP jest mile widziane.
- Doświadczenie w pracy z SQL, Javascript, Web CMSs (Wordpress, Magento, Drupal i innymi) mile widziane.
- Znajomość innych języków i WEB-technologii będzie dużym plusem.
- Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
- Uczciwość, operatywność, pewność i optymizm.

Obowiązki:
- Wdrożenie zaawansowanych aplikacji mobilnych z wykorzystaniem najnowszych technologii programistycznych.
- Współpraca z projektantem, właścicielem produktu i deweloperami API w elastycznym środowisku roboczym.
- Panowanie nad roboczą sytuacją.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
- Przyjazną atmosferę pracy.
- Dostęp do naszych najnowszych produktów i technologii.

Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z nami za pomocą menu "Kontakt" na naszej stronie załączając swoje CV w języku angielskim. Możesz dołączyć list motywacyjny, szczegółowy opis doświadczeń, umiejętności i wiedzy z zakresu stosownych technologii i opis swoich projektów.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych: „I hereby agree for my personal data, included in my job application, to be processed in line with the needs of recruitment, in accordance with the Law on Personal Data Protection of 29 August 1997 (consolidated text: Journal of Laws 2002, No. 101, item 926 as amended)”.